درباره نیب مارکت


نیب مارکت مرکزی برای سرمایه‌گذاری آنلاین از طریق صندوق‌های سرمایه گذاری است. این مجموعه تحت مالکیت شرکت تامین سرمایه نوین فعالیت می‌کند؛ و تامین سرمایه نوین نخستین بانک سرمایه‌گذاری کشور است.

از آنجایی که همه افرادی که تمایل به سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه‌ را دارند از دانش تحلیل برخوردار نیستند و یا فرصت فراگیری آن را ندارند و با نگاه به ایجاد ارزش افزوده در بازار سرمایه، صندوق‌های سرمایه گذاری راهکاری بهینه برای این افراد به شمار می‌رود. این صندوق‌ها سرمایه‌های جذب شده را توسط تیمی متخصص و در زمینه‌های مجاز و زیر نظر سازمان بورس و اوراق بهادار سرمایه‌گذاری کرده و سود حاصله را میان سرمایه‌گذاران تقسیم می‌کنند.

با نگاه به ساده‌سازی فرآیند سرمایه‌گذاری، سامانه نیب مارکت قصد دارد این فرآیند سرمایه‌گذاری در صندوق‌های سرمایه گذاری تامین سرمایه نوین را تسهیل و کوتاه‌تر نموده و مراجعات حضوری را به حداقل برساند، بنابراین امکان سرمایه گذاری آنلاین در صندوق‌های سرمایه‌ گذاری مذکور را به عنوان یک ضرورت فراهم نموده است؛ و در ادامه مسیر با بهره‌مندی از تیم تحلیل‌گران و سرمایه‌گذاران با تجربه و ابزارهای تخصصی در جهت رشد سرمایه‌های جذب شده حرکت می‌نماید.

nib team

Novin

Investment

Bank

تسهیل در سرمایه‌گذاری و دریافت سود

با بهره‌مندی از ابزارهای نوین مالی و نرم‌افزاری سرمایه گذاری در بازار سرمایه و اوراق بهادار بهینه‌تر و با نگاهی عمیق‌تر انجام می‌گردد.

تیم‌سازی با متخصصان خبره

ما به دنبال جذب و همکاری با تحلیل‌گران و متخصصان مجرب و با دانش هستیم تا بازدهی و سود‌آوری صندوق‌ها را تضمین کنیم.

جلب اعتماد سرمایه‌گذاران

نگاه به مشارکت‌ها و سرمایه‌های جذب شده نمایانگر اعتماد ارزشمندیست که انگیزه ما برای ادامه مسیری چالش برانگیز است.

نیب مارکت چه خدماتی به سرمایه گذاران می‌دهد؟


اشراف به بازار، رصد و تحلیل به موقع، انتخاب‌های درست، تشکیل سبدهای سرمایه گذاری متناسب با شرایط اقتصادی حاکم در بازارهای گوناگون در جهت رسیدن به بازدهی مطمئن‌تر و کاهش ریسک از ویژگی‌های یک سرمایه‌گذاری خوب است؛ نیب مارکت کمک می‌کند تا بتوانید درست انتخاب کنید و ابزارهای لازم جهت اجرای این انتخاب‌ها‌ را در اختیارتان قرار می‌دهد:

امکان صدور یا همان خرید واحد‌های صندوق‌های سرمایه گذاری تحت مالکیت تامین سرمایه نوین به صورت آنلاین و در چارچوب زمانی معین

امکان ابطال یا همان فروش واحد‌های صندوق‌های سرمایه گذاری تحت مالکیت تامین سرمایه نوین به صورت آنلاین و در چارچوب زمانی معین

امکان مشاهده گزارش سرمایه‌گذاری‌ها و ترکیب دارایی‌های فرد

امکان مشاهده جزئیات پرداخت سود

امکان مشاهده گردش حساب‌ها به تفکیک هر صندوق

امکان ثبت‌نام و احراز هویت برای سرمایه‌گذاران سجامی

امکان مشاهده جزییات بازدهی صندوق‌ها در جهت کمک به تصمیم گیری بهتر

و دسترسی به مقالات آموزشی مرتبط و مشاوره‌های تخصصی در جهت تصمیم گیری بهتر