فکر میکنید بهترین تصمیم برای سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا چیست؟

فکر میکنید بهترین تصمیم برای سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا چیست؟

نویسنده: واحد بازاریابی

کارشناس

تاریخ: 1398/6/2 10:29:31 تعداد بازدید: 1373

فکر میکنید بهترین تصمیم برای سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا چیست؟بسیاری از تلاش های ما در زندگی با هدف به دست آوردن پول و سرمایه و ایجاد آسایش نسبی در زندگی معنی پیدا میکند؛ پس قطعا تحقیق و جست و جو برای پیدا کردن یک راه مطمئن برای سرمایه گذاری با سود مناسب و دلخواه، یک اتفاق دور از ذهن نیست و قطعا برای تصمیم گیری نهایی در خصوص سرمایه گذاری به بررسی برخی از شاخص ها خواهیم پرداخت که بی شک مهمترین آن میزان سود و ریسک خواهد بود.

شاید در شرایط کنونی که اقتصاد با تورم همراه است، سرمایه گذاری اتفاقی پیچیده به نظر بیاید اما یکی از مهمترین راه حل ها برای حفظ ارزش پول و سرمایه محسوب می شود  پس این موضوع که باید کجا و چگونه سرمایه گذاری کنیم که علاوه بر سود مناسب، متحمل ریسک بالا نباشیم موضوع صحبت ما است.

ممکن است تصور کنید سرمایه گذاری با سود بالا و بدون ریسک در شرایط اقتصادی کنونی یک افسانه باشد! درست است که هیچ سرمایه گذاری بدون ریسک امکان پذیر نخواهد بود اما با توجه به تخصصی شدن امور مالی و سرمایه گذاری و حضور متخصصان و سازمان های متخصص  در بازارهای مالی، این رویا میتواند تا حدودی به واقعیت بپیوندد.

حضور و فعالیت برخی از ما در بازارهای مختلف نظیر ارز و طلا با امید و هدف کسب سود و افزایش سرمایه همراه است و بسیاری از افراد با انگیزه ی کسب سود بیشتر ثروت و سرمایه خود را در این بازارها سرمایه گذاری کرده اند اما ممکن است به دلیل نوسانات اقتصادی دچار ضرر هنگفت شده باشند و چه بسا سرمایه خود را از دست داده باشند. صندوق های سرمایه گذاری در واقع یکی از بهترین راه حل های سرمایه گذاری هستند که تعادل بین سود و ریسک را در شرایط کنونی برای سرمایه گذاران بهتر میکنند و هریک از انواع صندوق های سرمایه گذاری با توجه به تعریف و شرایطی که دارند باعث می شوند که علاوه بر کسب سود و بازده مناسب، ریسک سرمایه گذاران نیز کاهش یاید.

شرکت تامین سرمایه نوین به عنوان اولین بانک سرمایه گذاری کشور، ارائه دهنده ی خدمات مرتبط با سرمایه گذاری در انواع صندوق های سرمایه گذاری نظیر درآمد ثابت، سهام، قابل معامله و مختلط به سرمایه گذاران خواهد بود و علاقه مندان میتوانند برای ثبت نام در سامانه جامع صندوق های سرمایه گذاری تامین سرمایه نوین به آدرس www.nibmarket.com مراجعه کرده و سپس با در دست داشتن مدارک شناسایی به یکی از شعب بانک اقتصاد نوین و یا نمایندگان کارگزاری تامین  سرمایه نوین مراجعه کنند و یا با انتخاب گزینه احراز هویت پستی، توسط مامور پست احراز هویت شوند.

 پس از احراز هویت نام کاربری و کلمه عبور خود را از طریق پیامک دریافت می‌کنند. سپس با ورود به سایت و وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور در صفحه ورود، اقدام به انتخاب نوع سرمایه گذاری و صدور واحد در صندوق دلخواه کنید.

همچنین می توانید برای دریافت مشاوره و پاسخ به سوالات با تلفن 24 ساعته 84341000 تماس حاصل فرمایید.

 

مقاله های پیشنهادی

امیدنامه و اساسنامه صندوق های سرمایه گذاری چیست؟

ادامه مطلب

مزایای استفاده از صندوق های سرمایه گذاری چیست؟

ادامه مطلب

حرفه ای ها در روزهای ملتهب بورس چه کردند و چه باید می کردند؟

ادامه مطلب
درباره ما

گروه تأمین سرمایه نوین به عنوان اولین بانک سرمایه گذاری کشور، با مشارکت بانکهای تجاری و هلدینگهای صنعتی مجوز فعالیت خود را در سال ۱۳۸۷ از سازمان بورس و اوراق بهادار دریافت نموده است. صندوق های سرمایه گذاری تحت مدیریت تامین سرمایه نوین به عنوان قدیمی ترین صندوق های سرمایه گذاری با ایجاد بازدهی جذاب برای سرمایه گذاران همواره مورد توجه بوده اند لذا تامین سرمایه نوین با ایجاد سامانه جامع صندوق های سرمایه گذاری Nibmarket . com برای کلیه افراد راه حل های سرمایه گذاری متنوعی با مدیریت انواع مختلف از صندوق های سرمایه گذاری از طریق ایجاد امکان صدور و ابطال واحدهای صندوق های سرمایه گذاری ارایه نموده است.

تصویر مجوز
اطلاعات تماس
بخش مرکزی ، شهر تهران، امانیه ، بلوار نلسون ماندلا ، بن بست گل آذین ، پلاک -23
84341000 021
info@novinib.com
ساعت کاری: شنبه تا سه شنبه 7:30 الی 16:30- چهارشنبه 7:30 الی 15:30
کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به شرکت تامین سرمایه نوین می باشد.