بهترین تصمیم برای سرمایه گذاری با پول و اندوخته کم چیست؟

بهترین تصمیم برای سرمایه گذاری با پول و اندوخته کم چیست؟

نویسنده: واحد بازاریابی

کارشناس

تاریخ: 1398/5/26 12:20:59 تعداد بازدید: 1789

بهترین تصمیم برای سرمایه گذاری با پول و اندوخته کم چیست؟

 

گاهی اوقات آدم ها به دلیل پول یا درآمد کم از سرمایه گذاری منصرف می شوند، چون این تفکر را دارند که صرفا سرمایه گذاری با مبالغ بالا و پس اندازهای قابل توجه امکان پذیر است.

قطعا با توجه به نوسانات اقتصادی اخیر، پس انداز کردن پول، تصمیم عاقلانه ای در خصوص نگهداشت سرمایه نیست زیرا با نگهداشت پول، روز به روز ارزش آن کم خواهد شد. همانطور که از اسم و تعریف سرمایه گذاری پیداست، سرمایه گذاری به معنی به گردش درآوردن پول و سرمایه با هدف کسب سود در آینده می باشد.

هوشمندانه تصمیم گرفتن و عمل کردن برای سرمایه گذاری نسبت به حجم نقدینگی و دارایی تاثیر بیشتری برروی موفقیت در سرمایه گذاری دارد و سرمایه گذاری چه با مبلغ کم و چه با نقدینگی زیاد به عوامل دیگری مثل تخصص و دانش مالی و درجه ی ریسک پذیری فرد سرمایه گذار نیز بستگی دارد. همانطور که می دانید برخی از زمینه های سرمایه گذاری در ایران با مبلغ کم شامل خرید سهام، خرید طلا و ارز، سپرده گذاری در بانک و صندوق های سرمایه گذاری هستند و سرمایه گذاران دقیقا بر اساس دو شاخص ریسک پذیری و دانش مالی تصمیم میگیرند که در کدامیک از آنها سرمایه گذاری کنند. بدون شک خرید طلا و ارز نسبت به سایر موارد مذکور، ریسک پذیری بالاتری دارد و خرید سهام نیز به دانش و تخصص مالی نیاز دارد، همچنین سپرده گذاری در بانک نیز با وجود ریسک پایین، احتمالا انتظارات شما را در خصوص سودآوری برآورده نکند.

اما ما برای شما راه حل بهتری داریم!

همانطور که در متن اشاره کردیم برای سرمایه گذاری نیازی به حجم بالای نقدینگی و سرمایه ی مادی زیاد نیست و اگر شما جزء افرادی هستید که با وجود سرمایه اندک، درجه ی ریسک پذیری پایین و ناآشنا بودن به بازارهای مالی و سرمایه باز هم تمایل به سرمایه گذاری و کسب سود دارید، می توانید سرمایه ی خود را به صندوق های سرمایه گذاری، بسپارید.

صندوق های سرمایه گذاری توسط افراد تحلیل گر و متخصص اداره می شود و نسبت به سپرده های بانکی، درصد های سود بالاتر بدون ریسک یا با ریسک معقول دارند.

ما همچنان معتقدیم برای شروع سرمایه گذاری نیاز به پول زیاد نیست و حداقل مبلغ سرمایه گذاری در صندوق های سرمایه گذاری شرکت تامین سرمایه نوین، یکصد هزار تومان می باشد.

 شما  می توانید برای ثبت نام در سامانه جامع صندوق های سرمایه گذاری تامین سرمایه نوین به آدرس www.nibmarket.com مراجعه کرده و سپس با در دست داشتن مدارک شناسایی به یکی از شعب بانک اقتصاد نوین و یا نمایندگان کارگزاری تامین  سرمایه نوین مراجعه کنید و یا با انتخاب گزینه احراز هویت پستی، توسط مامور پست احراز هویت شوید. پس از احراز هویت نام کاربری و کلمه عبور خود را از طریق پیامک دریافت می کنید. سپس با ورود به سایت و وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور در صفحه ورود، اقدام به انتخاب نوع سرمایه گذاری و صدور واحد در صندوق دلخواه کنید.

همچنین می توانید برای پاسخ سوالات با تلفن 24 ساعته 84341000 تماس حاصل فرمایید.

مقاله های پیشنهادی

امیدنامه و اساسنامه صندوق های سرمایه گذاری چیست؟

ادامه مطلب

مزایای استفاده از صندوق های سرمایه گذاری چیست؟

ادامه مطلب

حرفه ای ها در روزهای ملتهب بورس چه کردند و چه باید می کردند؟

ادامه مطلب
درباره ما

گروه تأمین سرمایه نوین به عنوان اولین بانک سرمایه گذاری کشور، با مشارکت بانکهای تجاری و هلدینگهای صنعتی مجوز فعالیت خود را در سال ۱۳۸۷ از سازمان بورس و اوراق بهادار دریافت نموده است. صندوق های سرمایه گذاری تحت مدیریت تامین سرمایه نوین به عنوان قدیمی ترین صندوق های سرمایه گذاری با ایجاد بازدهی جذاب برای سرمایه گذاران همواره مورد توجه بوده اند لذا تامین سرمایه نوین با ایجاد سامانه جامع صندوق های سرمایه گذاری Nibmarket . com برای کلیه افراد راه حل های سرمایه گذاری متنوعی با مدیریت انواع مختلف از صندوق های سرمایه گذاری از طریق ایجاد امکان صدور و ابطال واحدهای صندوق های سرمایه گذاری ارایه نموده است.

تصویر مجوز
اطلاعات تماس
بخش مرکزی ، شهر تهران، امانیه ، بلوار نلسون ماندلا ، بن بست گل آذین ، پلاک -23
84341000 021
info@novinib.com
ساعت کاری: شنبه تا سه شنبه 7:30 الی 16:30- چهارشنبه 7:30 الی 15:30
کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به شرکت تامین سرمایه نوین می باشد.