صندوق های سرمايه‌گذاري قابل معامله-ETF (قسمت دوم)

صندوق های سرمايه‌گذاري قابل معامله-ETF (قسمت دوم)

نویسنده: واحد بازاریابی

صندوق های سرمايه‌گذاري قابل معامله-ETF (قسمت دوم)

تاریخ: 1398/5/5 10:56:29 تعداد بازدید: 582

مدت فعاليت: فعالیت صندوق از تاریخ قید شده در مجوز فعالیت که توسط سازمان به نام صندوق صادر می­شود؛ شروع شده و به مدت نامحدودادامه می­یابد. 

 

ارزش روز واحدها: ارزش خالص دارايي هر واحد سرمايه‌گذاري در هر زمان برابر با ارزش روز دارايي هاي صندوق منهاي بدهي‌هاي صندوق تقسيم بر تعداد واحدهاي سرمایه‌گذاري نزد سرمايه‌گذاران در همان زمان است.

 

وضعيت نقدشوندگي: وجود رکن بازارگردان در این از صندوق ها، باعث افزایش نقدشوندگی آن در مقایسه با سهام شده است.

 

هويت كامل و اقامتگاه مؤسسین: مؤسسین صندوق های ای تی اف تامین سرمایه نوین، بانك اقتصاد نوين و شركت تأمين سرمايه نوين مي‌باشند. هويت كامل و اقامتگاه مؤسسان در تارنماي صندوق منتشرشده است.

 

حقوق دارندگان واحدهاي سرمايه‌گذاري: هر یک از دارندگان واحدهای سرمایه­گذاری به نسبت به تعداد واحدهای سرمایه­گذاری خود، در خالص دارایی های صندوق سهیم‌اند؛ اما حق تصمیم‌گیری در مورد دارایی های صندوق در چارچوب اساسنامه آن منحصراً از اختیارات مدیر صندوق است. دارندگان واحدهای سرمایه­گذاری عادی در هر زمان می تواند مطابق مفاد اساسنامه اقدام به فروش واحدهای تحت تملک خود نموده و سهم خود را از خالص ارزش دارایی های صندوق پس از کسر کارمزد مربوطه دریافت کنند. 

 

 تبصره: اين صندوق داراي كارمزد صدور و ابطال نمي‌باشد.

 

اركان صندوق: اركان صندوق عبارتند از:

- مدير صندوق

- بازارگردان

- متولي صندوق

- حسابرس صندوق

شرح كامل وظايف، حدود اختيارات و مسئوليت‌هاي هريك از اركان و هويت كامل آن‌ها علاوه بر اساسنامه و اميدنامه صندوق، در رویه صدور، ابطال و معاملات واحدهای سرمایه‌گذاری و همچنين در تارنماي ذکر شده است.

دریافت مشاوره رایگان از متخصصین سرمایه گذاري

دسته بندی

مقاله های پیشنهادی

درس هایی برای سرمایه گذاران(1)

ادامه مطلب

چرا خانم ها شیوه های سرمایه گذاری متفاوتی دارند و چگونه میتوانند در سرمایه گذاری بهتر عمل کنند

ادامه مطلب

دلایلی که ممکن است سرمایه گذاری در صندوق های سرمایه گذاری را به حضور مستقیم در بورس ترجیح دهید.

ادامه مطلب
درباره ما

گروه تأمین سرمایه نوین به عنوان اولین بانک سرمایه گذاری کشور، با مشارکت بانکهای تجاری و هلدینگهای صنعتی مجوز فعالیت خود را در سال ۱۳۸۷ از سازمان بورس و اوراق بهادار دریافت نموده است. صندوق های سرمایه گذاری تحت مدیریت تامین سرمایه نوین به عنوان قدیمی ترین صندوق های سرمایه گذاری با ایجاد بازدهی جذاب برای سرمایه گذاران همواره مورد توجه بوده اند لذا تامین سرمایه نوین با ایجاد سامانه جامع صندوق های سرمایه گذاری Nibmarket . com برای کلیه افراد راه حل های سرمایه گذاری متنوعی با مدیریت انواع مختلف از صندوق های سرمایه گذاری از طریق ایجاد امکان صدور و ابطال واحدهای صندوق های سرمایه گذاری ارایه نموده است.

تصویر مجوز
اطلاعات تماس
بخش مرکزی ، شهر تهران، امانیه ، بلوار نلسون ماندلا ، بن بست گل آذین ، پلاک -23
84341000 021
info@novinib.com
ساعت کاری: شنبه تا سه شنبه 7:30 الی 16:30- چهارشنبه 7:30 الی 15:30
کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به شرکت تامین سرمایه نوین می باشد.