صندوق سرمایه گذاری میعاد ایرانیان

صندوق سرمایه گذاری میعاد ایرانیان

نویسنده: نویسنده مقالات

مرکز آنلاین سرمایه گذاری نوین

تاریخ: 1398/1/25 15:31:01 تعداد بازدید: 1414

صندوق سرمایه گذاری میعاد ایرانیانصندوق سرمایه گذاری میعاد ایرانیان (صندوق سرمایه گذاری مشترک نوین پایدار)، یکی از صندوق های سهامی است که برای افراد با قدرت ریسک پذیری بالاتر، پیشنهاد جذاب تری می باشد.

این نوع از صندوق ها اکثر دارایی های خود را در سهام سرمایه گذاری می کنند و باقی مانده دارایی ها در سپرده بانکی و یا سایر اوراق بهادار با درآمد ثابت و سهام سرمایه گذاری می شود. این کار باعث می شود ریسک صندوق سهامی نسبت به صندوق های با درآمد ثابت بیشتر شود که سود پرداختی آنها هم بیشتر می باشد.

به دلیل اینکه بخش زیادی از دارایی های این صندوق در بورس سرمایه گذاری می شود، در نتیجه این صندوق ها حداقل سود پیش بینی شده ندارند. این صندوق ها بیشتر مناسب افراد ریسک پذیری هستند که قصد سرمایه گذاری در بورس را دارند، اما فرصت و یا اطلاعات کافی برای این کار را ندارند.

پس اگر شما جزء این گروه افراد هستید با مراجعه به سایت صندوق سرمایه گذاری میعاد ایرانیان شرکت سرمایه گذاری نوین از خدمات این صندوق بهره مند شوید.

مقاله های پیشنهادی

امیدنامه و اساسنامه صندوق های سرمایه گذاری چیست؟

صندوق سرمایه گذاری میعاد ایرانیان (صندوق سرمایه گذاری مشترک نوین پایدار)، یکی از...

ادامه مطلب

مزایای استفاده از صندوق های سرمایه گذاری چیست؟

صندوق سرمایه گذاری میعاد ایرانیان (صندوق سرمایه گذاری مشترک نوین پایدار)، یکی از...

ادامه مطلب

حرفه ای ها در روزهای ملتهب بورس چه کردند و چه باید می کردند؟

صندوق سرمایه گذاری میعاد ایرانیان (صندوق سرمایه گذاری مشترک نوین پایدار)، یکی از...

ادامه مطلب
درباره ما

گروه تأمین سرمایه نوین به عنوان اولین بانک سرمایه گذاری کشور، با مشارکت بانکهای تجاری و هلدینگهای صنعتی مجوز فعالیت خود را در سال ۱۳۸۷ از سازمان بورس و اوراق بهادار دریافت نموده است. صندوق های سرمایه گذاری تحت مدیریت تامین سرمایه نوین به عنوان قدیمی ترین صندوق های سرمایه گذاری با ایجاد بازدهی جذاب برای سرمایه گذاران همواره مورد توجه بوده اند لذا تامین سرمایه نوین با ایجاد سامانه جامع صندوق های سرمایه گذاری Nibmarket . com برای کلیه افراد راه حل های سرمایه گذاری متنوعی با مدیریت انواع مختلف از صندوق های سرمایه گذاری از طریق ایجاد امکان صدور و ابطال واحدهای صندوق های سرمایه گذاری ارایه نموده است.

تصویر مجوز
اطلاعات تماس
بخش مرکزی ، شهر تهران، امانیه ، بلوار نلسون ماندلا ، بن بست گل آذین ، پلاک -23
84341000 021
info@novinib.com
ساعت کاری: شنبه تا سه شنبه 7:30 الی 16:30- چهارشنبه 7:30 الی 15:30
کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به شرکت تامین سرمایه نوین می باشد.